"Згубні" трави і "летючі" мазі


Однією з темних глав в історії трав було традиційне використання «згубних» (отруйних) трав. Такі трави, включаючи блекоту, боліголов, морозник, мандрагору і дурман, були популярні в епоху Відродження. Вони використовувалися для викликання бачень, створювали ілюзію фізичної сили, затуманюючи свідомість, і навіть притупляли біль тим, хто був засуджений до страти за магію.

«Згубні» трави зайняли «почесне» місце в магії завдяки їх специфічній хімічній структурі. Ці трави містять спеціальні хімічні компоненти, які викликають галюцинації, вражаючи мозок. Їх використовують у виготовленні мазей, бальзамів і інших магічних зіль, а також для куріння.
Незважаючи на те що такі трави легко можуть стати причиною захворювань головного мозку, призвести до тілесних ушкоджень і навіть смерті, вони використовувалися в магії протягом багатьох століть.

Найбільш поширеним було їх використання для приготування так званих «летючих мазей». Такі мазі виготовлялись шляхом кип'ятіння трав в жирі. Така мазь накладалася на тіло (треба перебувати поруч з вогнем). З'являлися галюцинації, створюють неймовірно реальне відчуття польоту. Найяскравіші фантазії відвідували людей під час таких галюциногенних подорожей. Зараз багато хто стверджує, що ці склади використовували, щоб сприяти появі астральних польотів уяви (свідоме відділення думки від тіла, щоб допомогти свідомості вільно проникати через час і простір). Якщо це так, то використання таких смертельних мазей було небезпечним і ненадійним методом. В наші дні його краще не використовувати. (Астральні польоти уяви швидше досягаються шляхом наполегливої праці.) Наркотики не можуть посилити цей процес, а ваш мозок буде пошкоджено.

Але існують і інші, більш нешкідливі (безпечні) способи використання таких трав. Багато з них застосовуються в медицині, з їх допомогою також можна зробити і магічні талісмани, деякі навіть використовуються для залучення любові. Але краще триматися осторонь цих трав: вони можуть вбити, крім того, наркотики не мають нічого спільного з рослинної магією.

https://www.ridivira.com/uk/zdorovia/zhubni-travy-i-letiuchi-mazi

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація