У християнстві немає Бога!

У християнстві немає Бога!


Дуже важливими для розуміння Біблії і вчення Ісуса ї його останні слова перед смертю, які стали предметом певних спекуляцій: нібито він заговорив незрозумілою мовою чи кликав Іллю. Але євангелії свідчать, що Ісус Христос ніякого Іллю не кликав, а останні слова промовив тодішньою єврейською мовою.
Єв. від Матвія 27:46,47. А коло години дев’ятої скрикнув Ісус гучним голосом, кажучи: “Елі, Елі, лама савахтані” (слово “елі” схоже по звучанню на “ілі”, це і було причиною вигадки, що Єгошуя кликав Іллю), цебто: “Боже мій, навіщо ти мене покинув?” Дехто із тих, що стояли там, це почули й казали, що він кличе Іллю.


Ось воно що! Сам Ісус Христос говорить не Боже, а Елі, бо по-єврейському не бог, а Ельогім. Але чи є ці слова синонімами і чи між ними можна поставити знак рівності? Ні, бо Бог не вчить тому, чому вчить єврейський Ельогім-Єгова-Саваот. Бог нас не вчить відбирати чужу землю, винищувати інші народи, відбирати чуже добро, загалом, паразитувати на праці інших і намагатися запанувати над світом! Тому Бог і Ельогім – це принципово протилежні сутності. І Ісус Христос був не сином Божим, а сином Ельогімовим.

Яр КАМІНЬ

Джерело

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація