США і Україна виступили в ООН проти російської резолюції щодо заборони націонал-соціалізму

США і Україна виступили в ООН проти російської резолюції щодо заборони націонал-соціалізму


Описана ситуація повторилася на пленарному засіданні Генеральної асамблеї ООН 19 грудня 2017 року. Про це повідомляє Центр новин ООН.

Попереднього разу, у 2016 році, коментуючи позицію Вашингтона, заступник посла США в ООН Стефані Амадео вказала, що її країна беззастережно засуджує «всі форми релігійної і етнічної нетерпимості або ненависті в усьому світі». Але «рекомендації цієї резолюції обмежити свободу вираження поглядів, свободу об’єднань та право на мирні зібрання суперечить принципам, закріпленим у Загальній декларації прав людини і не можуть бути схвалені», наголосила американський дипломат.

Також дипломати, які виступили проти цієї резолюції, вказали, що Росія вдається до таких заходів як до частини політичної атаки проти України, у якої вона анексувала Крим і в якій підтримує озброєних сепаратистів – передає Радіо Свобода.

Євросоюз, чиї закони проти неонацистів і радикалів набагато суворіші американських, вважає за краще відмовчуватися. Європейські делегації в ООН утримуються не тільки при голосуванні за резолюцію, а й від розгорнутих коментарів з цього приводу. 

У 2014 році консолідовану позицію ЄС озвучила Литва. На думку литовських делегатів, пропозиція колективно засудити героїзацію ветеранів Ваффен СС – історична маніпуляція. Росію звинуватили в проштовхуванні «односторонньої інтерпретації історії» з метою виправдання пакту Молотова – Ріббентропа 23 серпня 1939 року й секретного протоколу до нього про розподіл Східної Європи на сфери впливу між Третім Райхом і СРСР. Крім того, ЄС запідозрив Росію у використанні боротьби з нацизмом для виправдання своїх дій в Україні. Литва відзначила, що позиція Європи спростовує «міф так званого звільнення Європи після Другої світової війни».

Наші інтереси: 

Свобода досліджень і вираження власної думки. 

https://www.ar25.org/article/ssha-i-ukrayina-vystupyly-v-oon-proty-rosiyskoyi-rezolyuciyi-shchodo-zaborony-nacional

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація