Про день Святого Валентина

Про день Святого Валентина


Що потрібно ЗНАТИ молоді про "свято" "святого" Валентина? Бо всі біди людині від невігластва і небажання ДУМАТИ.

Імператор Клавдій другий видав наказ, який заборонив юнакам, що мають всупати на військову службу, одружуватися між собою, бо це негативно впливає на бойовий дух армії.

А в Римі був такий собі піп нової релігії, "християнства", який пішов проти імператора, і продовжував весільні обряди для гомосексуалістів і лесбиянок. Імператорським судом цей піп був визнаний винним у злочині і нанесенні шкоди армії імперії. Валентина було страчено.
АЛЕ (!!!) християнські попи-католики ПОСМЕРТНО НАДАЛИ ТОМУ ПОПУ ВАЛЕНТИНУ ЗВАННЯ "СВЯТОГО". 

Так званий "день святого Валентина" зовсім молоде "свято", яке у 70-х роках минулого століття активно почали відзначати західні гомосексуалісти, і саме в цей день вони призначають, здебільшого, дату своїх офіційних весіль.

Молодим людям із здоровою психікою, здоровим глуздом, з нормальним статевим потягом, варто б було це знати, і не святкувати разом з гомосексуалістами ЇХ "свято". 

Хлопці й дівчатка, ЗНАЙТЕ, що у вашому родові слов'янському є ПРАВильні традиції, здорові і життєві. Леля – весняне втілення Лади (її донька), дружина Ярила (Яра). Походить від "ліла" (санскр, lila) – гра. У слов'янській традиції – Богиня закоханих молодих пар, є джерелом любові для люблячих сердець. Леля виглядає, як молода, надзвичайно красна дівчина, прикрашена квітами, вінками і травами. 
Вона особливо прихильна до молодих дівчат, є їх заступницею і берегинею. Саме дівчата проводили обряди на її честь. Леля пов'язана з весняним тижнем природи, квітами, початком польових робіт.

На честь Богині Лелі дівчата обирали найкрасивішу дівчину, одягали її в найкращий одяг і водили хороводи, які виконували обрядові пісні. Юнаки в цей день у горах та пагорбах розпалювали великі святкові багаття, бо вони ж - ЯРИЇ (Арії - сучасне), тобто, по батькові, сини Яра, а вогонь - одвічний символ Сонця - Батька. 

Дівчата мали звичай прикрашати дерево Лелі, березу, стрічками і рушниками. Днем шанування Богині Лелі є 21-28 квітня (Червона Гора), коли Сонце входить в сузір'я Овна. Свою назву свято Богині Лелі, Червона гора, отримало саме завдяки тим обрядовим вогнищам, які розпалювалися юнаками. Започатковувались стосунки і майбутні РОДИНИ.

Шануймось, Яриї, онуки Дажбожі, та згадуємо РОДИННЕ!

https://www.ridivira.com/uk/suspilstvo/pro-den-sviatoho-valentyna

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація