Магічний вплив вишиванки на людину

Магічний вплив вишиванки на людину


Вишиванка - це не лише український символ та красиве національне вбрання, але й оберіг та навіть лікар. Таке вже звичне для українців вбрання має настільки важливе значення, що його важко переоцінити. Вишиванку ніколи не створювали просто так. Ще із сивої давнини у неї вкладали частинку себе, а символи, нитки, тканину та навіть день для роботи ретельно обирали. Вишиванка - це не лише український символ та красиве національне вбрання, але й оберіг та навіть лікар. Таке вже звичне для українців вбрання має настільки важливе значення, що його важко переоцінити.

Вишиванку ніколи не створювали просто так. Ще із сивої давнини у неї вкладали частинку себе, а символи, нитки, тканину та навіть день для роботи ретельно обирали. Майстриня ставилася до процесу вишивання дуже відповідально, адже знала, що її настрій обов'язково відобразиться на вишитій сорочці. У поганому настрої за вишивання краще не братися, адже нічого путнього із цього і так не вийде. Навіть голка, якою вишивають сорочку впливає на майбутній виріб та його сакральний зміст. Крізь металеву голку притягуються енергії з навколишнього світу і передаються по ній до полотна та ниток.Тому, якщо сорочка вишита вручну, голка передала їй енергію вишивальника. Тож пам'ятайте, що у Вашій вишиванці є частинка людини, яка її створила.  Як відомо, навіть сам процес вишивання здатний вплинути на майстриню.

Вишивання допомагає заспокоїтися та “відключитися” від світу. Окрім цього, лікарі стверджують, що під час вишивання ми впливаємо на певні точки – нервові закінчення на пальцях, що і несе певний позитивний вплив. Правильно створена вишита сорочка оберігала її власника, несла добро, вдачу та навіть лікувала. Дійсно, наші предки вірили у це і, більше того, перевірили на собі вплив вишитих сорочок. Сьогодні таку дію вишиванок намагаються зрозуміти за допомогою наукових досліджень та логічних міркувань. Недарма давні візерунки використовують в сучасних вишиванках.

Безперечно, вони енергетично позитивно на нас впливають. Залежно від обраних візерунків, вишиванка мала свою, особливу дію. За допомогою правильно підібраних символів можна було захиститись від зла, прикликати вдачу, знайти своє кохання, швидше вийти заміж чи, наприклад, завагітніти. Існують й такі візерунки, які не можна було використовувати.

Наприклад сорочки із вишитим хмелем не варто одягати одруженим чоловікам, адже хміль – це символ молодості, свободи та кохання. Багато вчених, які вивчають енергетику людини, переконані, що зображення дерев, листя та хвилясті візерунки – допомагають позбутися головного болю. Оберігають та запобігають конфліктам – візерунки-обереги: зірка, хрестик, спіраль, символи води та сонця тощо.

Колір ниток, що обирали для вишивання сорочки – мали не менше значення. Червоний колір – приносить удачу, жовтий – достаток, білий – спокій.

Зелений колір – символізує народження та розвиток, а фіолетовий – чоловіче та жіноче начало. Щодо тканин, то вишиті сорочки із льону – гармонізують людське життя, бавовна – забирає негатив, приносить спокій та душевну рівновагу. Проте, лікувальні властивості має одяг лише з натуральних тканин. Загалом, вченими доведено, що традиційні українські вишиванки гармонізують біоенергетичну оболонку, тому в них всі так добре почуваються.

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація