Головне не піти з життя пустоцвітом

Головне не піти з життя пустоцвітом


Усе частіше традиційні лікарі, відкидаючи класичні стереотипи, починають звертатися до народної медицини, до досвіду, точніше філософії, медицини Сходу та ін. Одним із них є Віктор Валентинович Бабій, який, відпрацювавши лікарем 25 років, вирішив різко змінити своє життя – і написав заяву на звільнення. Та метою цього вчинку було не бажання відпочити на законній пенсії або переміна сфери діяльності, а все та ж медицина, проте вже нетрадиційна. Нині він займається звукорезонансною і натуропатичною терапією, а також іншими методиками, які спрямовані на оздоровлення людини не тільки фізично, а й, головне, духовно. Про те, що вплинуло на таке його рішення, та про бачення й погляди щодо здоров’я людини загалом – наша розмова з цим непересічним та цікавим чоловіком.

ГЛУХИЙ КУТ, З ЯКОГО ВСЕ-ТАКИ Є ВИХІД

- Вікторе Валентиновичу, 25 років роботи в медицині – це досить значний період, і щоб змінити так кардинально підхід до лікування – з традиційного на нетрадиційний – мали б бути вагомі причини…

- Так, причини були досить вагомими. Річ у тім, що, працюючи в офіційній медицині, я ніяк не міг зрозуміти, чому майже жодну людину, яка перебуває на диспансерному обліку, не знімають з нього. Адже відбувається лікування, яке мало б сприяти відновленню здоров’я. Однак люди доводяться до певної групи інвалідності й доживають віку, так і «не вилазячи» з болячок. А коли з’явилася інформація, що на перше покоління ліків уже почали виробляти препарати, призначені для лікування хвороб, які виникли внаслідок побічних реакцій від вживання перших, я зрозумів: медицина зайшла в глухий кут. Тож, зневірившись у її розвитку, а також не вбачаючи можливості реалізувати повною мірою свої знання, я вирішив шукати вихід в іншому місці.

Загалом народною медициною я почав цікавитися, ще навчаючись в інституті, бо помітив, що ті хімічні препарати, які призначають пацієнтам, допомагають лише якоюсь мірою. Тож розпочав пошуки в цьому напрямку і дійшов такого висновку: лікар має не лише вислуховувати скарги пацієнта на здоров’я і робити з цього якісь висновки, він мусить насамперед якнайбільше дізнатися про спосіб життя хворого, адже зазвичай саме те, як людина живе, визначає стан її організму.

Уже навіть науково доведено, що людина має, крім фізичного, і тонкі тіла. Якщо б причиною негараздів було лише фізичне тіло, то проблем, можна сказати, не було б. Прийняв пігулку і хвороби як не бувало. Проте хвороба – це вже наслідок, а лікувати наслідок, не виявивши причину, – це все одно, що вирвати бур’ян без кореня, який знову й знову проростатиме. А корінь, тобто програма будь-якого захворювання, формується на рівні тонких тіл людини. І якщо не працювати насамперед із тонкими тілами, то лікування лише фізичного практично нічого не дає.

- Вікторе Валентиновичу, а чому саме звукорезонансному методу зцілення Ви надали перевагу?

- У своїй практиці я використовую не лише цей метод, а й інші. Але звукорезонансна терапія лежить в основі лікування. Ще за часів моєї праці в офіційній медицині я познайомився з Віктором Михайловичем Гаврилюком, який винайшов метод, що дає можливість стовбуровій клітині під час прослуховування відповідного звуку активізуватися і відтворити свою первозданну частоту. Кожен орган має материнську клітину, і вони, як камертон, задають потрібну частоту для правильної роботи всіх клітин організму.

У стовбуровій клітині людини записано всю інформацію про будову її організму, тонких тіл, про її зв’язок зі світом. Проте внаслідок неправильного способу життя відбувається зміна частоти вібрацій клітин. Чому людина потрапляє в різні неприємні ситуації, чому в неї заселяються паразити, відбувається розвиток шкідливих мікроорганізмів? Тому що це дозволяють вібрації її клітин. А цілющий резонанс дає можливість запобігти руйнівній дії вірусів, мікробів, думок…

До того ж зараз практикують пересадження стовбурових клітин, органів, але при цьому не зважають на те, що одночасно з пересадженням переноситься й чужорідне інформаційне поле. Тому люди після таких операцій часто скаржаться на зміну смаку, уподобань, переміни відбуваються навіть у характері. За допомогою ж звуку, музики можна цього уникнути, активізувавши роботу клітин.

Тож для себе я зрозумів, що саме за допомогою звукорезонансної терапії можна вивести пацієнта зі «ступору». Адже стан, в якому перебуває хвора людина, інакше не назвеш.

КОЛИ ХВОРА ДУША – ТІЛО НЕ МОЖЕ ВИДУЖАТИ

- Вікторе Валентиновичу, вище Ви зазначали, що застосовуєте й інші методи зцілювання. Які саме?

- Для кожної людини підбирається індивідуальне лікування. Загалом це цілий комплекс різноманітних методик. І звукорезонансна, і фітотерапія, і навіть харчова терапія – оскільки, коли клітини під впливом звукорезонансу починають змінювати свої вібрації, слід споживати певний вид їжі, щоб не зумовити різких негативних змін. Для цього потрібно вживати продукти, вирощені на території, де проживаєш, ліпше навіть зі свого городу (таким чином буде впевненість у їхній екологічній чистоті). Під час сеансів звукотерапії може початися процес швидкого виведення шлаків, тоді людину може знудити, з’явиться головний біль та ін. Важливо також дотримуватися режиму дня й відмовитися від різних стимуляторів: кави, шоколаду, цигарок, пива, алкоголю тощо.

Але тут є одна важлива річ: якщо людина не працює над зміною свого світогляду й розширенням свідомості, то всі лікувальні методи і засоби їй мало чим допоможуть. Якщо й відбуватимуться позитивні зміни на фізичному рівні, то це поліпшення короткотривале, згодом усе знову повертається. Або проявиться якась інша хвороба. Коли хвора душа – тіло не може видужати. Тому я на своєму прийомі розглядую проблему людини всебічно, аби докопатися до причини її негараздів. Коли з’ясовано причину, то наслідок можна й не чіпати, він зникне, як прибереться причина.

Тож розмову із відвідувачами я починаю із запитань: який спосіб життя вони ведуть, як реагують, наприклад, коли бачать під парканом п’яну людину, що при цьому відчувають і т. ін. Із відповідей на ці та інші запитання я роблю висновок, які емоції в людині переважають – це один із чинників, що допомагає встановити причину негараздів. І вже тоді починається лікування, яке складається не лише з формування інформаційної програми на зцілення, що спрацьовує миттєво, це також застосування різноманітних трав’яних настоянок та відварів, оскільки клітини тіла людини інертні й повільно реагують на лікування.

ЕВОЛЮЦІЯ ДУШІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ РІД

- Тож, виходить, ми самі, своїми думками й діями творимо собі хвороби?

- Так. Але якби ж лишень собі. Наш спосіб життя має безпосередній вплив і на наших нащадків. Тому ще одне важливе питання, яке б я хотів висвітлити. Це питання родових програм. Адже до мене часто звертаються не лише через негаразди зі здоров’ям, турбують і сімейні проблеми, а тут насамперед слід розглядати родові карти.

Після смерті людини її звички та справи зостаються в її роду – нащадкам у спадок. Тому дуже важливо вчасно це усвідомити, щоб залишити своїм дітям якомога менше «роботи». Адже еволюція душі відбувається саме через рід. Найпотужніший егрегор (сутність, яку породжують думки та емоції людей і яка згодом починає контролювати їхній психоемоційний стан. – Ред.) – це родовий. Не політичний, не релігійний, не економічний… Ці егрегори лише забирають енергію від людини, а родовий, навпаки, наповнює, дає їй сили.

На жаль, зараз цим майже ніхто не займається, не вивчає. Раніше наші пращури вели родові книги, де зазначалася не лише дата народження людини, а й її спосіб життя. І якщо життя було аморальним, то нащадки мали ці негативні програми перевести в позитивні, щоб убезпечити від проблем себе і своїх дітей. Інакше негатив може досягнути критичної межі, і тоді рід обривається, гілка засихає…

Я вважаю, що приходить такий час, коли потрібно пояснювати людям будову світу та організму, як на фізичному, так і на тонкому рівні, як все працює і що відбувається з нею за тих або тих впливів. І знання ці слід давати ще змалечку, щоб людина могла свідомо обрати, який спосіб життя варто вести, аби не страждали ні душа, ні тіло. Адже зазвичай непоінформованість і призводить до негараздів, з якими люди потім звертаються до лікарів.

ЗАХВОРЮВАННЯ ДІТЕЙ ЗУМОВЛЕНІ ПРОБЛЕМАМИ БАТЬКІВ

- Вікторе Валентиновичу, а хвороби дітей теж можна пояснити «родовою» спадковістю?

- Так. У медицині говорять про спадковість, але ж ніхто не каже, що спадковість передається не генетично, а на польовому рівні – і це вже доведено законом телегонії.

Коли йдеться про здоров’я дітей, то тут дуже часто насамперед треба лікувати матір, а вже згодом дитину. Адже вони перебувають в єдиному енергетичному полі до досягнення дитиною дванадцяти років, і більшість захворювань дітей у цей період зумовлена зазвичай проблемами батьків.

Американська письменниця і психотерапевт Жан Ледлофф якийсь час жила в джунглях Амазонки в племені туземців і помітила, що там зовсім відсутні прояви агресії. Вона пояснила це тим, що допоки мати-туземка годує свою дитину груддю, доти майже не випускає її зі своїх рук, тримаючи біля свого тіла. Таким чином малюк почувається повсякчас захищеним, постійно відчуває материнське тепло, ласку, дотик. Такі діти виростають щасливими.

А у нас як? Малятко ще в ранньому віці дуже часто залишається без матері, коли та йде на роботу. У цей час його енергетичне поле значно слабшає і до нього мають доступ інші чужорідні енергії. Крім того, дитина переживає стан туги, безмежної порожнечі й зневіру, що обов’язково позначиться на її житті невпевненістю в собі й відчуттям самотності та відчуження.

ТОНКІ ТІЛА ТЕЖ МАЮТЬ СВІЙ ІМУНІТЕТ

Енергетика відіграє в житті людини важливу роль, але не всі, на жаль, уміють нею правильно розпоряджатися. Людина народжується на світ уже з певним енергетичним потенціалом, який спочатку спрямований на розвиток тонких тіл, оскільки відбувається ріст організму, а тонкі тіла теж ростуть. У подальшому йде набуття певного енергетичного потенціалу, аби, закінчивши земне життя, людина змогла піднятися до свого виміру і з часом повернутися знову на Землю.

- Людям часто складно усвідомити, що існують ще якісь тіла, крім фізичного. Адже віриш в основному в те, що чітко бачиш і відчуваєш. Як можна відчути зв’язок із тонкими, невидимими для більшості людей, тілами?

 - Дуже просто. Тіло людини оточене енергетично-інформаційною структурою, яка складається з астрального, ментального та ефірного тіл. І ці тіла теж мають свій імунітет, який спрацьовує, наприклад, на викид людиною агресії (адже людина, допускаючи прояви негативу, вражає насамперед себе). Проте, щоб усунути шкоду, імунітет тонкого тіла забирає енергію в імунітету фізичного. І, як наслідок, приходить відчуття енергетичного виснаження, спустошення. Це часто буває після сварок, різноманітних конфліктів, роздратування тощо. Тож так важливо бути врівноваженим і дивитися на всі речі з позиції досвіду, кожна ситуація – це вчитель.

Крім того, зв’язок між тонкими й фізичним тілами людини проходить спеціальними каналами, зокрема каналом совісті. Коли цей канал заблоковано, то людина може стати злочинцем або, ще гірше, – вбивцею чи маніяком.

Важливо знати ще таку річ. У хворої людини енерго-інформаційна структура, яка її оточує, зміщена. Тому, якщо вона вирішила звернутися до цілителя, то насамперед повинна зауважити, які цілитель ставить запитання, з чого починає свою роботу. Якщо цілитель каже, що за 5 хвилин прибере всі ваші негаразди, – це неправда. Знаючи певні методики набору енергії, такий «ескулап» збільшить поле людини, але він не вирівняє його, а зробить ще більш витягненим і зміщеним. На якийсь час можливе полегшення, але згодом, оскільки причини не було виявлено, все повертається назад. Так формується окультна хвороба.

Досвідчений і справжній цілитель повинен насамперед спрямувати людину на працю над собою, дати потрібну інформацію, допомогти на шляху її змін, і лише в цьому разі буде позитивний результат. Недарма ж бабки-знахарки, бачачи, що в людини зміщене поле, спочатку відсилають її до церкви. Сама атмосфера храму спонукає до каяття, до зміни світогляду, людина може зрозуміти, в чому причина її негараздів, і таким чином вирівняється поле.

Потрібно, щоб людина насамперед усвідомила, як вона дійшла до такого стану. Коли, наприклад, пацієнт скаржиться на біль у животі, це ні про що не свідчить. Це лише наслідок тієї причини, яка сформувала програму на енергетичному полі можливо років 20 до того, як з’явився біль. Це могла бути якась негативна емоція або думка, що лише тепер проявилася. Так відбулася матеріалізація негативної думки.

ЛЮДИНА НЕ ПРОСТО ЖИВЕ НА ЗЕМЛІ, ВОНА ЇЇ ТВОРИТЬ

- Вікторе Валентиновичу, щоб Ви порадили нашим читачам?

- Є дуже багато методів допомогти людині на фізичному рівні, у тому числі метод звукорезонансної терапії, але без зміни самої людини, без її зусиль зробити це майже не можливо. Тому я порадив би читачам переглянути своє життя, проаналізувати стосунки зі своїми рідними й близькими. Якщо когось образили чи заподіяли шкоду, потрібно обов’язково попросити прощення. Слід виписати всі наболілі ситуації, вчинки свої і своїх кровних родичів. І тоді можна побачити причини негараздів.

Крім того, якщо людина переймається здоров’ям свого тіла, а за «здоров’ям» своїх думок не стежить, то це марна праця і життя такої людини пусте. Головне – не піти з життя пустоцвітом. Тому слід поєднати здоровий спосіб життя з правильним, позитивним мисленням, тоді буде гармонія в усьому, усіх процесів, як у тонкому, так і фізичному тілах. Якщо людина перебуває на шляху божественного розвитку, то еволюція душі йде повною мірою, немає перепон, життєвих негараздів, як тільки людина пішла особистим шляхом розвитку, потакаючи своїм примхам і слабкостям, тут і починають з’являтися різні проблеми.

Потрібно усвідомити, що ми не просто живемо на землі, ми творимо її, ми творимо все, що нас оточує, ми готуємо фундамент майбутнім поколінням, і їхнє життя залежить від нас. Усі наші думки рано чи пізно матеріалізуються. Позитивні думки творять світ, а негативні – негаразди для нас і для нашого роду. Слід пам’ятати: які думки посіємо на своєму полі життя, те й отримаємо, та ще й з відсотками.

ПОРАДИ ВІД ВІКТОРА БАБІЯ

Деревотерапія. Дерева не тільки беруть із ґрунту корисні для свого розвитку мікроелементи та воду, вони ще й користуються такою формулою їжі, як негативна енергія людини. Тому, коли «обсіли» негаразди, поспішіть до своїх дерев’яних друзів. Так, саме друзів, тут це слово має пряме значення, бо думка про те, що зараз піду і скину негатив, може не сподобатися дереву, і жодного ефекту ви не отримаєте.

Спілкуючись із деревом, уявляйте, що це ваш найліпший товариш, розкажіть йому про ваші негаразди, проблеми, вчинки, за які соромно. Мовчазний друг вислухає, зрозуміє і забере від вас негативну енергію (причому, стільки – скільки потрібно). Ви відчуєте, як полегшає на душі, ніби звалиться з плечей важенна глиба. Проте після такого спілкування не варто повторювати ті самі помилки, слід зробити висновки й засвоїти уроки, треба змінювати себе.

Вправа для розслаблення. Сісти на стілець, підняти руки догори й кинути на коліна, повністю розслабивши м’язи кистей. Так зробити 7 разів. Потім спрямувати погляд поперед себе в якусь точку, розфокусувавши при цьому зір, і посидіти так 5 хв. Приходить стан спокою, розслаблення, умиротворення.

Дуже добре цю вправу робити перед сном, це сприятиме швидшому засинанню та міцному сну. Та найліпший рецепт від безсоння – лягати спати з чистою совістю.

https://www.ridivira.com/uk/zdorovia/holovne-ne-pity-z-zhyttia-pustotsvitom

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація