Алкогольний та наркотичний мор

Алкогольний та наркотичний мор


В третьому тисячолітті українців продовжують оцінювати за біологічними показниками здоров'я. Вони невтішні. Нація вимирає фізично, але духовно українці помирають задовго до своєї фізичної смерті.

Населення скоротилось на 7 млн., матері перестали народжувати здорових дітей. За роки незалежності в Україні зроблено близько 30 млн. абортів, втрачено інстинкт материнства. Зброєю знищення фізичного і духовного здоров'я українців є «легкі» наркотики - тютюн і алкоголь, «важкі» - опій, кокаїн, конопля, «китайський білок». Ці своєрідні духовні СНІДи, керовані певними силами, націлені на дітей та підлітків, тому що їх волю легше зламати. Підлітки України займають перше місце по алкоголізму. Причина в тому, що дітям реклама ефективніше прививає «вірус алкоголю» на його безперервне вживання. Тому втрати від вживання алкоголю та наркотиків значніші від усіх разом взятих епідемій, бо природні віруси з'являються періодично, а алкогольні і наркотичні віруси діють постійно. В Україні понад 200 тис. дітей – так званих соціальних сиріт. Яка ще війна породжувала стільки покинутих дітей?

Алкогольно-наркотична епідемія - це своєрідний алко- та наркомор, який замовчують можновладці-невигідно їм напружувати звилини, щоб придумувати інші методи поповнення бюджету, ніж за рахунок «п'яних» грошей.

За всі роки незалежності, робота влади була направлена на те, як українців зробити слухняними, залежними. І досягти свого: багато перетворилося у економічних, політичних, соціальних, сексуальних, алкогольних та наркотичних рабів. З допомогою ЗМІ населення ввели в стан зміненої свідомості, підкріпленим вживанням алкоголю та наркотиків. Це видно на прикладі молоді, коли політичні партії та влада привчають її до політичної проституції, пропонуючи виходити на мітинги та політичні заходи за платню.

Наша Земля, єдине місце у Всесвіті, де людина має право вільного вибору. Але темні сили з допомогою алкоголю, наркотиків, засобів масової інформації відбирають це право у людей. Це спосіб відволікти людину від завершення того, для чого вона прийш­ла на Землю.

Медики свідчать, що вживання алкоголю та наркотиків веде до повільного прогресуючого суїциду - насильницької смерті. А під час відхо­ду душі від тіла, в струк­турі ДНК родичів від­бувається потужній енерго-інформаційний вибух, який змінює спадкову інформацію і закладає дані про знищення цього роду. Людина, яка вживає алкоголь, наркотики втрачає родову пам'ять і не може передавати спадкоємцям знань про Всесвіт. Вона може передати тільки матеріальні стат­ки. Мізки тих, хто вживає алкоголь та наркотики, працюють на найнижчих частотах, через що вироблена ними енергія використовується темними си­лами для своїх потреб - фактично вони є їх енергетичними донорами.

В Україні не маємо духовного росту. Маємо тільки ріст злочинності, фізичних та соціальних хвороб: алкоголізму, наркоманії, туберкульозу, СНІДу, бідності...

7 млн. алкоголіків; понад 1 млн. наркоманів; хворих на туберкульоз та СНІД - теж по одному мільйону - ось надбання за 20 років.

Коли мова йде про боротьбу влади з пияцтвом та наркоманією, то необхідно розуміти, що вона направлена в основному на людей, які вживають цю психотропну зброю, тобто на жертву, яку потрібно наказати, пролікувати, посадити на лаву підсудних... Та в епідемії алкогольно-наркотичної, які в грипозної, є збудник, який можна локалізувати. Вірус грипу локапізовують. Вірус алкоголю С2Н5ОН не чіпають, бо він знаходиться за парканами вино-­горілчаних підприємств - а це чиясь власність. Отже, жертви алкогольного та наркотичного ге­ноциду помирають тихою смертю не на полі бою, захищаючи свій рід, країну, а з чаркою і шприцем в руці. їх не хоронять з солдатськими почестями та нагородами. Вони залишають своїм нащадкам родовий бруд, нещасні долі та хвороби. І ні лікарі, ні цілителі, ні екстрасенси не в змозі виправити в спадкових програмах ДНК інформацію знищення роду. Усе це може зробити тільки сам українець, який ще усвідомлює, що алкоголь та наркотики вбивають не тільки фізичне тіло, але й ідею, мрію, любов.

Зупинити екологічну катастрофу можна з люд­ським розрахунком та сві­тоглядом.

https://www.ridivira.com/uk/zdorovia/alkoholnyi-ta-narkotychnyi-mor

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація