Священний Стан

Священний Стан


Щиро славлячий рідновір (Слов'янин) постійно знаходиться в стані духовного навчання. Все його життя – це постійний розвиток та самовдосконалення. Впродовж декількох перероджень, проходячи варни Непосвячених, Господарів (Вісей), Витязів та Відаючих, він повинен досягти стану Творця. Духовний розвиток та вдосконалення людини окрім зовнішньої діяльності повинно містити в собі цілий ряд взаємодій, спрямованих на пізнання та оволодіння собою. При цьому головним способом духовного пізнання повинно виступати світоспоглядання – Священний Стан. Знаходячись в цих станах, людина сподобляється Всевишньому Богу Богів Роду, який самоспоглядає в собі діяння Рідних Богів та свою внутрішню суть. 

Світоспоглядання – це цілком звичайний для людини стан, такий же, як травлення, ріст волосся та дихання. В умовах, коли вдоволені основні тілесні та духовні потреби, людина природним способом занурюється у світоспоглядання. Прикладом цього може виступати поведінка малюка: якщо у нього все в порядку, він природно занурюється в стан світоспоглядання, перемикаючи увагу на свій внутрішній світ.  Потяг багатьох дорослих людей до спокійного проведення часу – рибалки, збирання грибів, спілкування з природою  - це також неусвідомлений потяг до світоспоглядання.

У таких станах ми здатні поєднувати декілька або і навіть велику кількість речей, бачити їх внутрішній зв'язок та порядок взаємодії. Так діє Всевишній Рід, як начало та кінець усього сущого. Тому в Рідній Православній Вірі такі стани називаються Священними.

У людей, які серйозно займаються своїм духовним розвитком, такий стан пізнання та усвідомлення світу може розповсюджуватися на увесь Всесвіт, і тоді людина усвідомлює та відчуває увесь Світолад та стає Богом на Землі. Сутність Священних Станів неможливо опанувати на рівні розуму, це можливо лише відчути через власну душу. Ці стани бувають досить різноманітними та несхожими один на одний, але в цілому вони відповідають триєдності буття і тому іменуються Дивленням, Ладуванням та Явленням.

Дивлення – це стан, при якому свідомість розосереджується, розростається вшир, думок немає взагалі, або вони легко переходять з предмету на предмет, ні на чому не зупиняючись і  ні до чого не прив’язуючись. Під час Дивлення у нас не повинно бути жодної мети. Ми повинні просто знаходитися у спокої, ні до чого не прагнути і не намагатися чого-небудь досягти. При цьому ми вчимося розслаблятися, не прив’язуватися до думок, досягати зупинки думок. Під час Дивлення ми дозволяємо своєму розуму вільно блукати, не затримуватися на предметах та явищах, внаслідок цього виникає сполучення причини та наслідку, приходить вирішення любої проблеми. При регулярному перебуванні у стані Дивлення розум стає ясним та світлим. Ми отримуємо можливість бачити внутрішні зв’язки між зовнішньо не пов’язаними подіями. Тоді всі речі у світі виступають проявленням одного цілого – Роду Всевишнього. У ньому ж кожен православний рідновір може бачити своє місце та свій шлях.

Стан Ладування відрізняється від Дивлення тим, що в ньому присутня мета та предмет ладування, а сама дія відбувається за рахунок повної зосередженості розуму та проникнення його в саму ціль. Розум людини потребує ціль, певний шаблон мислення та своєрідних «шор» і форм. Це відбувається тому, що він сам – певна форма, продукт творіння – Ладування Роду Всевишнього. Тому розум звичайної людини розтікається по поверхні предмету та явища, так і не потрапляючи в саму суть. Наприклад, людина яка не займається якоюсь роботою постійно , має про неї поверхневе судження, в той час як інша може дивитися в глибину, в саму суть.  Це стосується любої сторони життя. Просто занурюючись в світоспоглядання та починаючи зосереджуватися на предметі, ми поступово набуваємо навички Ладування. З часом це вміння дозволяє православним рідновірам з одного погляду бачити саму суть проблеми. Ладування – це вміння входити всередину предмету, впускати його в себе, зливатися з ним, ставати ним. Щоб зробити це, необхідно позбутися всіх негативних оцінок єдиного та багатопроявного Всесвіту, всього неприйняття – лише тоді приходить справжнє Ладування.     

Будучи частиною Бога-Богів, кожна людина може формувати навколо себе оточуючий світ. Усвідомлено робити це ладуючи його навколо себе, здатен лише той, хто знає закони Прави (закони взаємодії духовного та матеріального).

Люди – рід Божий в Яві. Для облаштування життя нам дані відчуття та можливість Явлення. Вогнищани шляхом обрядів з давніх давен спрямовують події свого життя в бажаному напрямку. Це в переважній більшості досягається завдяки Священному Стану Явлення.

ЯВЛЕННЯ – це своєрідний образно-чуттєвий стан організму, під час якого реалізуються події та ситуації, які виникають у свідомості людини. Явлення – це прояв творчої Божої сили, яка є в кожній людині, для безпосереднього здобуття бажаного результату. Під час Явлення у свідомості людини виникає уявний мислеобраз, який яскраво уявляється, має певну духовну силу та існує в часі. Цей образ, додатково, може бути проявлений певними словами, як це робиться під час молитви або замовляння. Після того, як образ-думка створена, як то кажуть, стала перед вашими очима, вона «оживає», починає самостійно існувати. Явлення є одним з важливих складових природного образу життя та підтримки ладу в тілі, своєму життєвому просторі. Але будьте обережні застосовувати Чорне Явлення!

Чорне Явлення спрямоване на те, щоб отримати контроль над діями інших людей або на те, щоб примусити їх робити що небудь проти їх волі («чорна магія»). Займатися подібними діями небезпечно. І навіть не тому, що це неправедно та протирічить приписам Рідної Православної Віри, а тому, що чорні образи, створені у свідомості, завжди повертаються до свого творця. Але повертаються багаторазово посиленими, причиняючи в сотні разів більше шкоди, ніж потрібно було нанести іншому. Більше того, воно руйнує душу та веде прямим шляхом в Темну Наву. Тому займатися Священними Станами потрібно правильно і під верховенством свого духовного учителя.

Занурюючись в Священні Стани під керівництвом досвідчених духовних провідників в громадах Рідної Православної  Віри, людина досягає глибинної мудрості, внутрішнього щастя та істинно пізнає суть життя. 

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація