До розуму і совісті нації

До розуму і совісті нації


Всі ми неодноразово помічали, що майже кожна людина має до якоїсь справи талант. Хтось ледь не круглодобово може слухати музику, хтось малювати, комусь подобається саджати дерева, чи квіти. Наші предки давно помітили ці особливості і усвідомили, що кожен найкраще зможе робити ту справу, яка йому найближча духовно.Так виник поділ людей на касти і варни, що є абсолютно природним і не містить жодної дискримінації. якщо деталізувати це явище, використовуючи відому всім термінологію, то побачимо наступну картину.

1. Брахмани (Мудреці, Волхви, Жреці, Генії)

Як і всі варни вони мають дуалізм, умовно назвем, що білі і чорні брахмани. В українському суспільстві до білих брахманів належать Іван Франко, Григорій Сковорода, Тарас Шевченко, Леся Українка, Володимир Шаян, В'ячеслав Чорновіл і цілий ряд інших видатних особистостей. До чорних брахманів належить Адольф Гітлер, Йосип Сталін, Володимир Ленін, Микита Хрущов.

2. Кшатрії(Воїни)

Також дуальна варна, бо і воїн і бандит належать до цієї варни. Чудово ця варна описана Волхвом Володарем.

Так ми, люди ХХ-ХХІ ст., успадкували суспільство, в якому не тільки не вигідно, а й просто небезпечно бути шляхетним, чесним, справедливим, думати ще про когось окрім себе. Бо це шкодить конкуренції, виживанню на ринку. В кінцевому результаті молодь із шляхетними якостями опиняється на нижчих шаблях суспільної ієрархії, приречена замикатися у своєму внутрішньому, вибудуваному на засадах шляхетності, світі, бачити несправедливість та кривди, які завдаються всьому тому, про шо вони читали в дитинстві у лицарських сагах та діяннях славних пращурів. "Чисті романтики" самі собі мовчки скиглять, або вступають до так званих "націоналістичних організацій" і скиглять колективно. Але завжди є певний відсоток людей "прямої дії". Це "люди межі", люди із генами кшатрія (воїна за духом), які не можуть не ходити по лезу. З них, за мудрої держави, виходять доблесні військовики і чесні поліцейські, а за бандитської держави — правильно — рекетири, грабіжники та вбивці. І люди прямої дії будуть у будь-якому суспільстві, хочемо ми того чи ні. Є вони у ситій Європі, є в "просунутих" США, є в традиційному ісламському світі — шахіли.

Кшатріїв в українському суспільстві можна перелічувати годинами, це і майже всі наші князі, де особливо яскрава постать Святослава Хороброго, і воїни чисельних визвольних змагань, і гайдамаки, і опришки, і бійці сучасних добровольчих батальонів, і багато солдат і офіцерів нашої армії. Чорні кшатрії - це в основному представники і очільники бандитських угрупувань.

3. Вайші(бізнесмени, комерсанти, торгаші, підприємці).

Думаю, що особливих рекомендацій ця варна не потребує. До білих вайш належать такі постаті, як Терещенко, та ряд інших видатних особистостей, а також значна більшість підприємців, фермерів і бізнесменів. До чорних належать ті персони, які, як кажуть в народі ніяк не наїдяться, і готові навіть по трупах людей йти до своєї головної цілі-свіжої копійки. Яскравий приклад - це більшість сучасної влади, від найнижчих голів сільських рад і до наших депутатів, міністрів і президентів.

4. Шудри.

Білі шудри - це просто несамостійні і неорганізовані особи, без якихось особливих духовних потреб. Для них необхідне чиєсь керівництво їхніми діями, інакше робити якусь послідовну, і тим більше творчу роботу вони не можуть. Таких нешкідливих, безалаберних людей ми бачимо щодня, на них якраз і орієнтується наш депутатським корпус, коли роздає, саме таким, по пару кілограмів гречки, чи по пляшці олії, щоб потім обдерти до нитки і шудр, і сподіваючись ще й пропаразитувати на їхніх нащадках. Вони просто не хочуть і не можуть мислити стратегічними категоріями, хто кидає кістку, тому й руку лижуть, але лише до того часу, поки є кістка.

Чорні шудри - це мерзенні покидьки, нелюдь, для яких інші люди не мають жодного значення. Ви можете вбити, чи пограбуввати, чи обдурити пенсіонера, щоб забрати в нього кілька гривен? Підкинути комусь патрони чи наркотики? Не можете? То Ви не шудра. Найяскравіший приклад - це Віктор Янукович, може єдиний у всесвітній історії чорний шудра, який завдяки ліберальним, демократичним, інтернаціональним неприроднім правилам очолив державу.

Трохи ми торкнулись минулого, сучасного, а тепер давайте поговоримо про майбутнє.

Очолювати державу, а також всі найголовніші пости в державі мають брахмани. Це їхня природна складова. Відрізнити білого брахмана від чорного можна по його справжньому відношенні до свого народу, а також по тих цілях, які він розуміє і реалізовує. Саме такі лідери приводили свої нації до духовного і матеріального процвітання, саме в тих державах було найменше несправедливості і злочинності. Такі очільники, знаючи добре минуле своєї держави, створюють сучасне і закладають фундаментальні основи майбутнього нації. Висока моральність, освіченість, принциповість і безкомпромісність в ключових питаннях характеризують цю варну. Проблеми народу і кожної людини є болючими для брахмана і є потужним поштовхом до ліквідації цих проблем і недопущення їх в майбутньому. Також особливостями варни є чітка системність діяльності, глибока тактика і стратегія, створення нових , особливих напрямків всестороннього розвитку суспільства, в притаманній йому ментальній, звичаєвій і філософській складових.

Тому маємо усвідомити, що обираючи президентом шудру Януковича чи вайшу Порошенка, ми обираємо вектор розвитку на найближчі роки. Для Януковича авторитетні сила, гроші, підлість ради себе, і саме таке воно будувало. Чому ми дивуємось, що зараз при владі олігархи? Хіба незрозуміло, що саме вони є для Петра Порошенка авторитетами, солідними людьми, успішними бізнесменами, тобто носіями тих цінностей, які він сповідує? То не біда, що якийсь із них не відрізнить Катерину Білокур від Рембранта, те розуміння не входить до шкали цінностей вайш. Така група людей дуже важлива для держави, але не в ролі керівників. І якщо прийде до влади брахман, він зробить все можливе, щоб бізнесмени і виробники матеріальних благ реалізували свій потенціал максимально. Державою будуть створені чіткі правила, які будуть не лише фіксувати податкову політику, а й систему підтримки і розвитку бізнесу, створення робочих місць, справедливий розподіл національного багатства, можливість володіння всім лише громадянам України і ще багато чого іншого.

Хороші керівники державою також кшатрії, але лише на певний період. Воїни не заморочуються деякими особливими питаннями державотворення, їм проблемно розбиратись у питання, які мають лише дотичне відношення до шкали їхніх цінностей. Пішов би Піночет раніше від влади, розібравшись з комуністами, можливо сьогодні Чілі була б значно вище у своєму розвитку. Вчасно піти і передати повноваження брахману, залишивши за собою славу і вдячність нащадків.

Існує і другий варіант в світових традиціях, в тому числі і в Україні. Це класичний варіант, коли загальне керівництво здійснює кшатрій, але має достатню кількість радників брахманів, чий голос є вагомим. Взагалі ця мозаїка має багато варіантів, але є і аксіоми, які необхідно розуміти і виконувати тому, хто бере на себе історичну відповідальність за долю свого народу. Та ситуація, коли в даний час у нас виконують важливі державні функції професійно непридатні невігласи, дилетанти, коли замісником директора атомної електростанції може бути вчорашній директор пляжу, коли депутат не знає дати початку 2 світової війни, коли на посаді генпрокурора неосвічений і непрофесійний неуч, а на посаді голови Верховної Ради відвертий балбес і є наслідком безтямності нинішнього керівництва країною, відсутність підготовки кадрового резерву і шляхом до подальшої деградації владних інститутів України як держави.

Ненаціональне керівництво держави є страшним злочином, гройсмани мають сидіти в кніссетах,новінські у московських монастирях а українці мають наводити лад у своїй хаті, повернувши всіх українців на рідну землю, з світових помийок. Зрозумівши свою правду маємо її нести до людей. Нація - це єдина родина, єдність крові і долі, як писав Володимир Шаян.

Від нас залежить все.

Шануймося!

Слава українській нації!

https://www.ridivira.com/uk/hospodarstvo/do-rozumu-i-sovisti-natsii

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація