Благодійний проект

Благодійний проект


«Кожен мусить пізнати свій народ і себе в ньому.
Чи ти рус?.. Будь ним… Чи ти лях? Будь ляхом.
Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французствуй.
Татарин? Татарствуй.
Усе добре на своєму місці й своєю мірою…»
Г.Сковороди ″Симфонія про народ″

Для згаслих душ і безкорінних рас
Однаково ворожі – степ і море.
Леся УКРАЇНКА

Метою благодійного проекту є видання праць укр. вченого-археолога Юрія Олексійовича Шилова. Для цього розпочинаємо збір коштів від благодійників, меценатів і усіх небайдужих.
Кошти необхідні на видавництво:
1. Двотомника «Основи НеоПравославія» (науково-концептуальний виклад ) і «Пра-Пращури» - для найширшого загалу читачів.

Ці книги є дуже актуальними тепер, в контексті гібридної війни проти України, коли руйнуються світоглядні основи української нації. В цих книгах Ю. Шилов аналізує стан української еліти, та й слов'янської загалом. Піднімає питання, чому «еліта» не захищає і не підносить свій народ. А також автор пояснює , чому проти України ведеться війна РФ, а також здійснюється історико-культурологічна, наукова диверсія.

2. збірку праць в 5 томах по 1000 сторінок в кожному.

Кошти можна перерахувати на карту банку «Приват» №5168 7573 2032 9826

Координатори проекту:
Щербей Олександра 067-254-11-00, oshcherbey@gmail.com
Маратика Олександр 068-327-46-08, maratyka@gmail.com

Чому виникла ідея зібрати кошти для друку книг Юрія Олексійовича Шилова?

Україна –Терра Інкогніта ...
Ми знаємо про велич Єгипту, про мудрість шумерів, про майя, про ацтеків, про славну Елладу, про Римську імперію …Що ми знаємо про нашу Батьківщину ?
А знаємо таке: на цих благодатних землях « світила історії » практично не знаходять тубільного автохтонного населення. Нам завжди торочать, що це була пустка, на яку хвилями з різних сторін набігали то готи, то гунни, то варяги, то тюрки, то скіфи….. Але потім і їх сліди ретельно «позамітав час» і історія Русі починається з приходом християнства, яке освітило шлях «диким варварам»….
Нема пророка у своїй Вітчизні…Хто нам тільки не розказував про нашу історію… Хто нас тільки не переконував, що ми « молодий народ», який народився в 1940-х…Що ми не то «ополячені рускіє», не то « омоскалені поляки» і завжди ми чиясь «окраїна». І тільки мовчки за цим всім вже багато тисячоліть спостерігають Сивий Борисфен, Стара Кам’яна могила, сила-силенна курганів, Скіфські Баби і Славетна Хортиця…
Трипільська цивілізація, Арта-Аратта, Кіммерія, Скіфія, Сарматія, Русь, Козацький гетьманат, теперішня Україна…що далі?
Юрій Олексійович Шилов будучи передусім археологом, дослідив у степах України близько 150 курганів-могил. Відкрив у них та інших витоки араттської, арійської, слов'янської спільнот та створеної ними Ведичної культури. Це примусило переглянути проблеми засад та перспектив цивілізації. Тепер її початок розглядається не з рабовласницького Шумеру (Месопотамія, близько 3100-2316 рр. до н. е.), а з общинної Аратти (Дунайсько-Дніпровський регіон, із 7000-6200 рр. до н. е.). Його книги містять багато наукової, аналітичної, історичної інформації. Тому дуже важливо , щоб ці книги стали доступні широкому загалу читачів.
Насамперед книги Юрія Шилова будуть цікаві для істориків, археологів, аналітиків, а також для поціновувачів Відичної культури.
Без сумніву, Юрія Олексійовича Шилова можна віднести до визначних археологів, дослідників і письменників нашої сучасності. І українці мають усвідомити, що народ має дбати про своїх Світочів. Щоб такі визначні непересічні українці могли вільно і продуктивно творити Україні на славу!
Давши невелику пожертву для друку книг, Ви таким чином долучитися до справи «Просвіти» української нації.

Жертводавці (інвестори) за бажання отримають свій екземпляр книги, а також за бажанням будуть зазначені в книгах…

Інформацію про Юрія Олексійовича Шилова можете прочитати тут, чи тут.

Виконуючи доручення керівництва Всеукраїнської громадської організації Товариство Нестора Махна «Гуляй-Поле», очолив створення (на Запоріжжі та в трьох штатах Індії, 2000—2001) науково-публіцистичного фільму «Шляхами Велесової книги»
Від каналу Культура українського TV за сценаріями та участю Ю. О. Шилова у 2005—2013 рр. Були створені 1-7-серійні фільми «Спогади про минуле», «Прабатьківщина аріїв», «Спасительство» та інші..
У 2008 р. разом із провідними археологами Румунії й Молдови здійснив наукове керування виставки «англ. Cucuteni-Trypillia: a great Civilization of Old Europe» у Ватикані .

Перелік публікацій Юрія Шилова знайти і з деякими ознайомитися можна тут. Вершину творчості академіка Ю. О. Шилова на 2015 р. становить монографія «англ. Ancient History of Aratta - Ukraine», перекладена в Англії й видана у США.
Від жовтня 2009 Ю. О. Шилов — пенсіонер; працює над зібранням власних творів та над сценарієм художнього фільму про первинних, дохристиянських Спасителів.

Координатори проекту:
Щербей Олександра 067-254-11-00,
oshcherbey@gmail.com

Маратика Олександр 068-327-46-08,
maratyka@gmail.com

Шукаємо ентузіастів, що допоможуть перекласти праці на англійську і українську мови.

джерело

Коментарі ()

  Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.

  КОШИК

  Усього: 13000 грн.

  Оформити замовлення Оформити замовлення

  зв'язатися з нами

  Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемося з вами, також можете зателефонувати або надіслати повідомлення!!!

  viber whatsapp telegram

  авторизація